Умови користування сайтом і попередження про обробку персональних даних. 

Інтернет-магазин www.agricola.in.ua працює на протоколі https://, що відповідає більш безпечному користуванню ресурсом і зашифровує передачу даних, що вводяться у відповідні поля. При цьому сайт використовує файли cookie для оптимізації перегляду його сторінок користувачами, швидкості їх зававнтажень, і надання можливості повноцінного функціоналу. 

Також на сайті працюють внутрішні і зовнішні системи статистики і аналітики поведінки користовачів, збору інформації про типи пристроїв та інтернет-браузери, час відвідування ресурсу, ip-адреси, геологічні дані, та інше. 

Для ідентифікації наших клієнтів і можливості зв'язку з ними, а також виконання доставок товару та повідомлень зазвичай ми використовуємо телефон та електронну пошту. Наші клієнти добровільно повідомляють нам свої персональні дані через заповнення необхідних полів при реєстрації, чи при телефонній розмові.

Користуючись цим інтернет-ресурсом і нашими послугами Ви погоджуєтесь на обробку персональних даних і статистичної інформації, отриманих при взаємодії з менеджером, сайтом, або додатковими системами аналітики і маркетингу.

Перейти до вітрини з товарами та інших розділів сайту: